آموزش رانندگان تاکسی در زمینه گردشگری و ترافیک  

 

 مدیر عامل سازمان تاکسیرانی کرمان گفت: در سال جاری 36 هزار نفر ساعت، آموزش‌های مهارتی به رانندگان تاکسی‌های درون شهری ارایه شده که این آموزش ها با محوریت موضوعات گردشگری و ترافیک بوده است.
 
محمد مهدی نژاد با اشاره به این که آموزش به رانندگان تاکسی برای آماده سازی آنها در برخورد با گردشگر، همواره در دستور کار این سازمان بوده است؛ خاطرنشان کرد: امسال نیز برای رانندگان خطوط  پایانه، از جمله فرودگاه، راه آهن و ترمینال اتوبوس های مسافربری، کلاس های آموزشی برگزار کردیم.  
وی خاطرنشان کرد: در این آموزش ها بناهای تاریخی به رانندگان تاکسی معرفی و در زمینه راهنمایی و چگونگی رفتار مناسب با گردشگر تذکرات لازم داده شد.
مهدی نژاد  با اشاره به اهمیت اصولی این آموزش ها تصریح کرد: طی انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با دانشکده گردشگری کرمان، اساتید و کارشناسان این دانشکده آموزش های لازم را به صورت علمی به رانندگان تاکسی ارایه نمودند.
وی به حضور تمامی راننده‌های خطی پایانه ها در این کلاس ها اشاره کرد و افزود: حدود 500 نفر از رانندگان این خطوط، آموزش های لازم را فرا گرفتند که به طور حتم این آموزش ها در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی کرمان تاکید کرد: علاوه بر رانندگان پایانه ها، آموزش تمامی راننده های تاکسی را به صورت جدی در دستور کار قراردادیم به طوری که چند جلسه آموزشی و توجیهی  برای راننده های خطوط شهری و آژانس ها نیز برگزار کردیم.
وی همچنین به نوسازی  ناوگان تاکسیرانی اشاره و خاطرنشان کرد: تاکنون 1700 دستگاه تاکسی نوسازی شده است و 2400 نفراز رانندگان نیز تحت پوشش بیمه تاکسیرانی هستند.

معرفی مدیرعامل

مدیر عامل سازمان مدیریت
حمل و نقل و بار مسافر

عبدالهادی طاهری

 

ورود کاربران

حاضرين درسايت

ما 10 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top