راه اندازی دو دستگاه اتوبوس مناسب سازی شده ویژه جانبازان و معلولان

طی مراسمی در محل مرکز توانمند سازی معلولین ضایعه نخاعی پویای کرمان و با حضور شهردار کرمان و نمایندگان جامعه معلولین، 2 دستگاه اتوبوس ویژه جانبازان و معلولین راه اندازی شد.

شهردار کرمان در حاشیه این مراسم با اشاره به اینکه یک دستگاه اتوبوس از قبل ویژه جانبازان و معلولین مناسب سازی شده بود،گفت:در سال گذشته نیز 2 دستگاه اتوبوس مناسب سازی شد که یکی از این اتوبوس ها به جانبازان معزز و معلولین در موارد خاص و به درخواست سازمان ها و نهادهای خدمات رسان،سرویس دهی می کند و یک دستگاه نیز در خط شماره یک(مسیر میدان آزادی تا میدان شهداء) به این قشر خدمات رسانی می کند.

وی با بیان اینکه مناسب سازی این اتوبوس ها هزینه ای بالغ بر سه میلیارد ریال در بر داشته است،افزود: باید هر سال طبق استانداردهای حمل و نقل،تعدادی اتوبوس مناسب سازی شود.

 

سیدمهران عالم زاده در ادامه با تاکید بر ضرورت مناسب سازی معابر جهت استفاده جانبازان و معلولین،تصریح کرد:در این خصوص مناسب سازی معابر شهری در برنامه کاری شهرداری قرار دارد و با جدیت در چهار منطقه شهری در حال پیگیری است.

 وی خاطر نشان کرد:سعی بر این است که بر اساس اولویت و نیاز،پارک ها و میادین شهری در چهار منطقه مورد مناسب سازی قرار گیرند.

گفتنی است شهردار کرمان ضمن بازدید از مرکز ضایعه نخاعی پویای کرمان،در جریان مسایل و مشکلات این مرکز قرار گرفت و در خصوص رفع این مشکلات قول مساعد داد.

معرفی مدیرعامل

سرپرست سازمان مدیریت
حمل و نقل بار و مسافر

«هادی خدادادی»

ورود کاربران

حاضرين درسايت

ما 48 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top