کاهش بدهی های اتوبوس رانی از 3 میلیارد تومان به 200 میلیون تومان

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرمان در ادامه صحبت های خود  با بیان اینکه سازمان اتوبوس رانی کرمان سه نوع بدهی دارد؛ بدهی به امور مالیاتی، بدهی به تامین اجتماعی و بدهی نوع سوم شامل بدهی به اشخاص حقیقی، دیون، بیمه تکمیلی همکاران اتوبوس رانی (که از حقوق همکاران کسر شده بود اما به حساب شرکت بیمه واریز نشده بود)، بدهی مربوط به سنوات همکاران بازنشسته، بدهی مربوط به بیمه اتوبوس ها در سال های 95 و 96 و بدهی مربوط به بازار( شامل خرید قطعات) هستند .

طاهری ادامه داد: مجموع بدهی های نوع سوم ، حدود 3 میلیار تومان بود که طی 14 ماه گذشته ، با حمایت شهردار کرمان و اعضای شورای اسلامی شهر کرمان به کمتر از 200 میلیون تومان کاهش یافته است؛ ضمن این که تلاش کردیم بدهی جدید هم به وجود نیاید.

وی افزود: هم چنین در 14 ماه اخیر، حدود یک میلیارد تومان قطعه و لوازم یدکی برای اتوبوس ها خریداری شده که با توجه به مشکلات مالی شهرداری، رقم قابل توجهی است؛ ضمن این که در شرایط اقتصادی فعلی، کسی به صورت نسیه، قطعه و لوازم یدکی به سازمان واگذار نمی کند.

طاهری در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار کرد: بدهی به بیمه تامین اجتماعی حدود سه میلیارد و 400 میلیون تومان بود که با پیگیری های مدیریت پیشین، جرایم بخشیده شده بود، ضمن اینکه از مبلغ سه میلیارد و 400 میلیون تومان، حدود دو میلیارد و 300 میلیون تومان طی این مدت پرداخت شد.

 

وی یادآور شد: اخیرا نیز سازمان تامین اجتماعی 800 میلیون تومان سازمان اتوبوسرانی را بدهکار کرده بود که موجب تمدید نشدن دفترچه بیمه همکاران شده بود و همکاران با مشکلات متعددی مواجه شده بودند که این مبلغ با حمایت شهردار محترم به صورت اقساط در حال پرداخت است.

وی از حمایت ها و تلاش های شهردار کرمان، اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تشکر و قدردانی کرد.

معرفی مدیرعامل

سرپرست سازمان مدیریت
حمل و نقل بار و مسافر

«هادی خدادادی»

ورود کاربران

حاضرين درسايت

ما 60 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top