سرویس دهی ویژه‌ی سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمان به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب

مدیر سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری کرمان، از سرویس‌دهی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرمان به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب خبر داد.

خدادادی افزود: به دستور شهردار محترم کرمان، اتوبوس‌های این سازمان به صورت ویژه و با افزایش ظرفیت ناوگان خود، در ایام نمایشگاه کتاب که تا جمعه 13 دی ماه جاری ادامه دارد، از میدان آزادی به نمایشگاه کتاب، به شهروندان فرهیخته کرمان خدمات‌رسانی می‌کنند.
وی با بیان اینکه در ساعات مشخصی نیز بازدیدکنندگان از نمایشگاه به میدان آزادی بازگردانده خواهد شد، ادامه داد: با تاکید شهردار کرمان، این اقدامات برای رفاه حال شهروندان فرهیخته، دانشجویان و علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: شهروندان می‌توانند از اتوبوس‌هایی که این سازمان از مسیرهای دانشگاه علوم و میدان خواجوی کرمان به میدان شهدا،خیابان زریسف و مدیریت به میدان شهدا، دانشگاه آزاد، میدان رسالت، ابوذر یک و دو به میدان آزادی، بلوار هوانیروز، فرودگاه و بلوار جمهوری اسلامی، شهرک باهنر، میدان کوثر و هزار و یک شب به میدان آزادی، خیابان 24 آذر، بلوار شیراز، بلوار آزادگان به آزادی، خیابان جهاد، چهارراه خورشید و چهارراه ولی عصر به سمت میدان آزادی حرکت کرده و از انجا اتوبوس‌های ویژه نمایشگاه پس از تکمیل ظرفیت به سمت نمایشگاه حرکت خواهند کرد.

خدادادی تصریح کرد: همچنین در روز جمعه که آخرین روز نمایشگاه کتاب است ،اتوبوس‌های مذکور برای رفتن به نمایشگاه در شیفت صبح و شب به شهروندان خدمات رسانی می‌کنند.

گفتنی است ساعت حرکت این اتوبوس‌ها از میدان آزادی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، ساعات 13، 15، 19 و 17 و جمعه 9 ، 11 ، 13، 15، 17 و 19 خواهد بود و از تمامی مسیرهای مذکور شهروندان به میدان آزادی منتقل شده و از آنجا پس از تکمیل ظرفیت اتوبوس‌های ویژه نمایشگاه به سمت محل برگزاری نمایشگاه واقع در بزرگراه آِیت الله هاشمی رفسنجانی حرکت خواهند کرد.

معرفی مدیرعامل

سرپرست سازمان مدیریت
حمل و نقل بار و مسافر

«هادی خدادادی»

ورود کاربران

حاضرين درسايت

ما 31 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top