موسسات حمل و نقل مسافر

لیست موسسات حمل و نقلی مسافر ، نرخنامه موسسات ، شرایط تاسیس موسسه ...

اطلاعات بیشتر

صدور مرخصی

جهت دریافت مرخصی پس از ورود به سامانه ....

اطلاعات بیشتر

ثبت بیمه رانندگان

همانطور که می دانید هر نرم افزار اگر تحت وب باشد ممکن است با مشکل قطع ارتباط مواجه شود .....

اطلاعات بیشتر

مشاور گردشگری شهردار کرمان خبر داد:
پیگیری موضوع محور ویژه‌ی گردشگری شهر کرمان در سال96

مشاور گردشگری شهردار کرمان از نگاه ارزشمند شهردار کرمان به صنعت مفید و پُرسود گردشگری تشکر کرد و گفت: مهندس بابایی به صنعت گردشگری نگاه ویژه‌ای دارد.
ابوذر نیک‌بخت در حاشیه‌ی برگزاری دوره‌ی آموزشی گردشگری برای رانندگان تاکسی درون‌شهری کرمان، با اشاره به پرداختن صنعت گردشگری به‌عنوان یکی از اهداف افق 1404 کرمان گفت: در همین راستا به پیشنهاد اینجانب و به دستور مهندس بابایی شهردار کرمان، دبیرخانه‌ی کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری کرمان از حدود 40 روز پیش شکل گرفت و اکنون با ایجاد دبیرخانه‌ای مستقل در شهرداری مرکز، آماده دریافت نظرات و پیشنهادات اقشار مختلف مردم در حوزه‌ی گردشگری است.
وی افزود: در همین زمینه برپایی دوره‌ی آموزشی برای رانندگان تاکسی درون‌شهری، ازجمله برنامه‌هایی بود که در کوتاه‌مدت در دستور کار قرار گرفت و امروز شاهد برگزاری این دوره‌ی آموزشی هستیم.
وی اظهار امیدواری کرد با برپایی این دوره‌ی آموزشی و با همت رانندگان تاکسی، نام کرمان و کرمانی هم‌چون گذشته در میهمان‌داری و میهمان‌نوازی، سرلوحه و سرآمدِ همگان باشد.
نیک‌بخت با بیان این‌که در کوتاه‌مدت و با حمایت شهردار کرمان، 25 برنامه برای نوروز در دستور کار قرار گرفت، گفت: تعریف مسیر ویژه‌ی گردشگری نیز برنامه‌ی میان‌مدت کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری است که پس از ایام نوروز در این رابطه برنامه‌ریزی خواهیم کرد.
مشاور گردشگری شهردار هم‌چنین از مشارکت و همراهی آقای مرتضوی، رییس مرکز علمی و کاربردی جهانگردی و اساتید ارجمند آقایان سبحانی و اشرف‌گنجویی، برای برپایی دوره‌ی آموزشی برای رانندگان تاکسی تشکر کرد.
نیک‌بخت ضمن تشکر از هنرمندانی که در این برنامه تلاش کردند تا لحظات خوب و مفرحی برای شرکت‌کنندگان در این دوره‌ی آموزشی رقم بخورد، گفت: از تلاش برنامه‌ریزان این برنامه ازجمله آقایان موسوی، معاون حمل‌و‌نقل و ترافیک شهردار کرمان، عسکری، مدیرعامل سازمان تاکسی‌رانی، حجت‌الاسلام حسینی، معاون فرهنگی‌اجتماعی شهردار کرمان، حمزه‌پور، مدیر اجتماعی این معاونت و نظری، مدیر روابط‌عمومی سازمان تاکسی‌رانی که طبق روال گذشته و البته با رویکردی متفاوت این برنامه‌ی آموزشی را تدارک دیدند، تشکر می‌کنم.

معرفی مدیرعامل

مدیر عامل سازمان تاكسيراني كرمان

محمد مهدی نژاد

 

ورود کاربران

حاضرين درسايت

ما 73 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top