موسسات حمل و نقل مسافر

لیست موسسات حمل و نقلی مسافر ، نرخنامه موسسات ، شرایط تاسیس موسسه ...

اطلاعات بیشتر

صدور مرخصی

جهت دریافت مرخصی پس از ورود به سامانه ....

اطلاعات بیشتر

ثبت بیمه رانندگان

همانطور که می دانید هر نرم افزار اگر تحت وب باشد ممکن است با مشکل قطع ارتباط مواجه شود .....

اطلاعات بیشتر

شهردار کرمان در نشست آموزشی رانندگان تاکسی:
تاکسی‌های درون‌شهری به سیستم هوشمند مجهز می‌شوند


با حضور شهردار کرمان نشست آموزش گردشگری رانندگان تاکسی درون‌شهری کرمان برگزار شد.
شهردار کرمان در این نشست که با حضور معاون برنامه‌ریزی شهردار، مشاور گردشگری شهردار و مدیرعامل سازمان تاکسی‌رانی و هم‌چنین جمع زیادی از رانندگان تاکسی برگزار شد، با اشاره به افق 1404 شهر کرمان گفت: در برنامه‌ریزی برای افق 1404 شهر کرمان، رونق گردشگری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
علی بابایی با بیان این‌که همه باید دست‌به‌دست هم دهیم تا شهر کرمان آباد شود، گفت: با توجه به این‌که رانندگان تاکسی نخستین برخورد را با گردشگران دارند، در جذب و افزایش گردشگران شهر و استان کرمان نقش به‌سزایی خواهند داشت.
وی افزود: رانندگان تاکسی هر میزان که به آراستگی خود و خودرویشان بپردازند، به همان میزان در جذب گردشگر تأثیر خواهند داشت.
شهردار کرمان ادامه داد: برای آماده‌سازی شهر کرمان به‌عنوان شهر گردشگری، نیاز بود زیرساخت‌های شهر فراهم شود که پروژه‌های عمرانی مختلف سطح شهر، به همین منظور طراحی و اجرا شد.
بابایی بیان کرد: در این رابطه نیاز به مسایل نرم‌افزاری نیز ضروری به نظر می‌رسد؛ بنابراین، علاوه بر آراستگی رانندگان و خودروهای تاکسی، قرار است به‌زودی تاکسی‌ها به سیستم هوشمند مجهز شوند.
شهردار کرمان از تهیه‌ی لباس فرم برای رانندگان تاکسی به‌ویژه رانندگان خطوط فرودگاه، راه‌آهن و پایانه‌ی مسافربری خبر داد و خطاب به رانندگان تاکسی گفت: چگونگی برخورد شما با مسافران و گردشگرن، از اهمیت زیادی برخوردار است.
بابایی آشنایی رانندگان تاکسی نسبت به اماکن گردشگری شهر و استان کرمان را نیز ضروری دانست و بر افزایش کیفیت خدمت‌رسانی در بخش حمل‌و‌نقل عمومی به‌ویژه تاکسی‌های درون‌شهری تأکید کرد.
وی به برگزاری جلسات ستاد تسهیلات نوروزی در شهرداری کرمان و برنامه‌های 25 گانه‌ی این ستاد اشاره کرد و گفت: یکی از بندهای این برنامه، آموزش رانندگان تاکسی در چگونگی برخورد با مسافران نوروزی و گردشگران است.
شهردار کرمان بازسازی اتوبوس‌ها و نوسازی تاکسی‌های درون‌شهری را نیز ازجمله برنامه‌های شهرداری در حوز‌ی اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: از 1000 دستگاه تاکسی فرسوده، تاکنون 350 دستگاه تاکسی نوسازی شده که در تلاش هستیم بقیه‌ی تاکسی‌ها نیز نوسازی شوند.
بابایی بر آموزش فرهنگ شهروندی نیز تأکید کرد و گفت: در همین رابطه قرار است 200 هزار کتاب شهروندی منتشر و به شهروندان کرمانی اهدا شود.
وی درباره‌ی توجه شهرداری کرمان به مشکلات و آسیب‌های اجتماعی نیز گفت: در این راستا طی یک‌سال گذشته سه خانه‌ی فرهنگ و فرهنگ‌سرا افتتاح شده و به‌زودی دو فرهنگ‌سرای دیگر نیز در سطح شهر کرمان به بهره‌برداری می‌رسد.
شهردار کرمان بر مشارکت شهروندان در پرداخت عوارض شهرداری نیز تأکید کرد و گفت: شهرداری بودجه‌ی دولتی ندارد؛ بنابراین، شهر کرمان و پروژه‌های در دست اجرا، باید با مشارکت و همراهی مردم ساخته شود.
لازم به ذکر است در این مراسم علاوه بر اجرای برنامه‌های شاد و متنوع، دو تن از اساتید دانشگاه درباره‌ی نحوه‌ی برخورد رانندگان تاکسی با گردشگران، به سخنرانی پرداختند.
هم‌چنین به قید قرعه جوایزی از سوی شهردار کرمان، معاونت فرهنگی‌اجتماعی شهرداری و سازمان تاکسی‌رانی به رانندگان تاکسی اهدا شد.

معرفی مدیرعامل

مدیر عامل سازمان تاكسيراني كرمان

محمد مهدی نژاد

 

ورود کاربران

حاضرين درسايت

ما 327 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top